’A Takımı’ndan Mustafa Sarıgül’e şok üstüne şok!

'A Takımı'ndan Mustafa Sarıgül'e şok üstüne şok!

CHP'den istifa edip, DSP'nin Şişli Belediye Başkan Adayı olan Mustafa Sarıgül peş peşe istifalarla şoka uğradı.

25 Şubat 2019 - 20:00

DSP Şişli Belediye Belediye Meclis Üyesi adayı olan Mehmet Kanbak ve Sarıgül’ün Türkiye Değişim Hareketini’nin de kurcu Şişli İlçe Başkanlığı görevini yapmış Yavuz Meriç Şişli Kent Konseyi Başkanlığı'ndan istifa etti. Sarıgül, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü'ye karşı yapılan konser ve etkinlikleri Meriç öncülüğünde Kent Konseyi ismiyle yapılyordu.

DSP Şişli Belediye Belediye Meclis Üyesi adayı olan Mehmet Kanbak istifasını, "Kayııtlı bulunduğum DSP partisinin meclis üyeliği listesinden gördüğüm lüzum üzerine istifa etmiş bulunuyorum. İnsanların bana inandığını ve inanacağını görmek adına istifa etmiş bulunuyorum.

Saygılarımla" ifadeleri ile duyurdu.

Meriç de istifası ile ilgili şu açıklamayı yaptı:

Değerli dostlarım, çok sevgili yol arkadaşlarım ve kırk yıl olsa hatırını ödeyemeyeceğim, selamını eksik etmeyen, Şişlili komşularım,

Her bir köşesinde çocukluğumuzun, gençliğimizin ve bugünümüzün hatıraları saklı olan, şefkat dolu bir ana kucağı gibi bizlere bağrını açan yuvamız, yurdumuz, Şişli’mize hizmet edebilmek, Şişli’nin dili olup sesini gerekli mercilere duyurabilmek adına 4 yılı aşkın bir süredir görev almış olduğum Şişli Kent Konseyi’ndeki başkanlık görevimden an itibariyle ayrılma kararı almış bulunuyorum.

Bu yola çıkarken, hiçbir şeyin kolay olmadığını, aşılması güç engellerle karşılaşacağımızı, dikenli arazilerden geçeceğimizi, kimi zaman canımızın yanacağını biliyorduk. Tüm bu zorluklara karşı birlikte, dimdik ayakta durduğumuz tüm yol arkadaşlarıma, “hizmette rekabet, özünde kardeşlik” ilkesiyle hareket edip omuz omuza yürüdüğümüz tüm paydaşlarımıza  ve en zor anlarda desteği ile güç bulduğum ailem, değerli komşularım, Şişlililere teşekkürü bir borç bilirim.

Haklarınızı helal edin.

Ali Yavuz Meriç

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yekta Kopan'a 'kanepe' ayarı 
Yekta Kopan'a 'kanepe' ayarı 
Spora başlamak için 10 neden
Spora başlamak için 10 neden