AK Parti’nin adayı meydan okudu: Ortak canlı yayına çıkalım

AK Parti'nin adayı meydan okudu: Ortak canlı yayına çıkalım

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) aynı zamanda Cumhur İttifakı Marmaraereğlisi Belediye Başkan Adayı Mithat Soylu Tekirdağ’da yayın yapan bir radyo programında Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) adayı ve Demokratik Sol Parti (DSP) adayını ortak canlı yayına davet etti. 

02 Mart 2019 - 12:59

Mithat Soylu, “Buradan adaylarımıza şunu teklif ediyorum; 2 adayımız ile birlikte ortak bir canlı yayında buluşalım. Ben hazırım siyasi rakiplerimize sizin aracığınızla hodri meydan diyorum. Hodri meydan derken kavgadan bahsetmiyorum gelsinler konuşalım neler yapamadınız biz neler yapacağız tartışalım burada.” dedi.

"KİMSENİN EKMEĞİNE DOKUNULMAYACAK BÖYLE İFTİRA OLMAZ"

Belediye çalışanları ile ilgili gelen iftiralar üzerine hemen hemen her platformda açıklama yapan Cumhur İttifakı belediye başkan adayı Mithat Soylu belediye çalışanları ile ilgili konuya tekrardan değindi. Belediye çalışanlarının işten çıkarılması hakkında konuşan AK Parti Marmaraereğlisi Belediye Başkan Adayı Mithat Soylu “Duyuyorum ben belediye başkanı olursam belediye çalışanlarını işten çıkaracakmışım. Buradan sizin aracılığınız ile seslenmek istiyorum ben belediye başkanı olduğum gün o işçi kardeşlerimizin sendikalı haklarını vereceğim hiç kimsenin ekmeğine dokunulmayacak böyle iftira olmaz onlar benim kardeşlerim kimsenin ekmeği ile oynamayacağız.” sözlerine yer verdi.

"BELEDİYE ÇALIŞANLARINI SİYASİ MİLATAN GİBİ KULLANIYOR" İDDİASI

Siyasi toplantılar ve çeşitli programlara belediye personellerini zorla götürüldüğünü iddia eden AK Parti Marmaraereğlisi Belediye Başkan Adayı Soylu, “ Kendisi belediye çalışanlarımızı siyasi militan gibi kullanıyor. Bırak çocukları bırak rahat rahat siyasi görüşlerini belirtsinler seni seviyorlarsa sana oy verecekler sevmiyorlarsa sana vermezler bir başkasına verirler” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kırmadan, dökmeden kamera ile su kaçağı tespiti
Kırmadan, dökmeden kamera ile su kaçağı tespiti
Muharrem İnce'ye CHP'li iş insanından bomba cevap
Muharrem İnce'ye CHP'li iş insanından bomba cevap