Bahçeli: Beka sorunu ağırlaştı

Bahçeli: Beka sorunu ağırlaştı

MHP lideri Devlet Bahçeli, Söğüt'te konuştu. Bahçeli, "Cahiller bilmeseler de büyük devletler ve milletlerin beka sorunu vardır. Bu hedefe ulaşmak için pek çok badireye göğüs gererler. Türk milleti büyüktür. Her zaman da büyük kalacaktır. Beka sorunlarımız ağırlaşmıştır. Söğüt'e bakan bekayı görür. Beka olmadan siyaset yapmanın manası söz konusu mu" dedi

10 Mart 2019 - 16:42

MHP lideri Devlet Bahçeli, Söğüt'te konuştu. Bahçeli'nin konuşmasının satırbaşları şöyle:

"Zillet ittifakını oluşturan partiler diyor ki 'Beka sorunu yoktur'. Gelsinler Ertuğrul Gazi'nin huzurunda söylesinler. Cahiller bilmeseler de büyük devletler ve milletlerin beka sorunu vardır. Bu hedefe ulaşmak için pek çok badireye göğüs gererler. Türk milleti büyüktür. Her zaman da büyük kalacaktır. Beka sorunlarımız ağırlaşmıştır. Söğüt'e bakan bekayı görür. Beka olmadan siyaset yapmanın manası söz konusu mu?

Türkiye'yi karanlığa itmek istiyorlar, 'Türkiye köşeye sıkışsın' diyorlar, milli bekamızı hedef alıyorlar, milli birliğimizi yıkmayı planlıyorlar. Dünün tekfurları neyse bugünün iş birlikçileri aynıdır. Dünün Bizans'ı neyse bugünün ihanet ortakları tıpatıp aynısıdır.

Cumhur kaderine leke sürdürmeyecektir. Cumhur tarihine ve talihine zincir vurdurmayacaktır. Cumhur İttifakı Türkiye'nin aydınlık geleceğidir. 31 Mart bir beka seçimidir. Zillet yeni hükümet sisteminden rahatsızdır. Yapılanlardan memnuniyetsiz, yıkımın meftunudur. Nerede husumet, fitne varsa zillet oradadır. Atatürk'ün partisi terör örgütleriyle düşüp kalkmaktadır. FETÖ bunların yanındadır.

CHP Genel Başkanı korku içinde, yalan üstüne yalan konuşmaktadır. Şuurunu kaybetmiştir. Bir gün dediğini öbür gün inkar etmektedir. CHP Genel Başkanı YPG'nin Türkiye'ye saldırmayacağını söylüyor. Sırtlarını YPG'ye dayayanlarla işbirliği yapıyor. Masum ve mağdur gösterecek kadar zıvanadan çıkıyor. Kılıçdaroğlu, 'Onlar bize mi saldıracak' sorusunu Hatay'da, Şanlıurfa'da, Kilis'te söylesin.

Kandil isim vermiş CHP yazmıştır, Kandil önermiş İP 'tamam' demiştir. Türk milleti bu zehri yutmaz. Gerçek CHP'lilere sesleniyorum; vazgeçin bu Kemal Kılıçdaroğlu'ndan.

CHP, İP, HDP, SP, ÖDP beraberce aynı kervana girmişler, aynı kafilede yerlerini almışlardır. Atatürk'ün partisi terör örgütleriyle düşüp kalkmaktadır. CHP, HDP ve İP arasında vahim paslaşmalar, ibretlik kucaklaşma sahneleri vardır ve ortadadır. FETÖ bunların yanındadır. CHP Genel Başkanı, telaş ve korku içindedir, yalan üstüne yalan konuşmaktadır, şuurunu kaybetmiş, akıl ve izan ölçüleri tümden kaybolmuştur."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İBB'den örnek proje: Atık dekorlar kuş evi oluyor
İBB'den örnek proje: Atık dekorlar kuş evi oluyor
Duruşmadan bir gün önce 'suçsuzluğum ispatlandı' diyen Banu Özdemir'e savcı 'dur' dedi
Duruşmadan bir gün önce 'suçsuzluğum ispatlandı' diyen Banu...