CHP Küçükkuyu’ya güçlü aday!

CHP Küçükkuyu'ya güçlü aday!

CHP'li Emre Bozkurt, Küçükkuyu Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı.

19 Kasım 2018 - 21:57

Türkiye genelinde 3 defa Serbest Dalış Türkiye Şampiyonu 1 defa Dünya Üçüncüsü olan, Emre Bozkurt geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi Ayvacık İlçe Başkanlığı'na Küçükkuyu Belediye Başkanı Aday Adaylığı başvurusunda bulundu.

İzmir Saint Joseph Ortaokulu , Özel Tevfik Fikret Lisesi ve Ege Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunu. 3 yabancı dil bilen Emre Bozkurt İyi seviyede Fransızca ve İngilizce, orta seviyede Almanca biliyor.

Küçükkuyu’da Eczacı olan Emre Bozkurt evli ve iki çocuk sahibi. Eşi Seval Bozkurt da uzun süredir Altınoluk’ta eczacılık yapıyor ve çok başarılı bir siyasetçi. Cumhuriyet Halk Partisinden 27. Dönem Balıkesir 5. sıradan Milletvekili Adayı olmuştu.

Küçükkuyu ‘da büyük heyecan uyandıran genç adayın basına yaptığı açıklama şu şekilde:

“ Doğup büyüdüğüm memleketim Küçükkuyu ‘ya borcumu ödemek, hizmet etmek üzere beldemde Cumhuriyet Halk Partisinden Belediye Başkan Aday Adayı oldum. Babam ve annem Küçükkuyu ‘nun yerli ve köklü ailelerindendir. Uzun zamandan beri beldemizde Deniz Eczanesi ismindeki eczanemi işletirken bir taraftan da ata yadigarı çiftçilik mesleğini de sürdürerek zeytin ve zeytinyağı üretimi yapmaya devam ediyorum.

Esnaflık yapıyor olmam nedeniyle sürekli halkla iç içe olduğum, sorunlarını iyi bildiğim, halkını yakından tanıdığım, Ege’nin incisi güzel beldemiz Küçükkuyu’da yapacağım belediye başkanlığında fark yaratmak üzere yola çıktım. Bu kararı verirken yanımda olan ve beni bu makama layık gören Küçükkuyu ‘lu hemşerilerime çok teşekkür ediyorum.

Adaylığım geldiği takdirde sosyal demokrat belediyecilik anlayışıyla yetkiyi ve sözü halka vererek, hemşerilerimle birlikte beldemiz için çalışacağız, birlikte yöneteceğiz“ dedi.

İktidarın ilk adımının Cumhuriyet Halk Partisinin yerel yönetimlerdeki başarı çıtasını daha da yükseklere çıkartmak olduğunu söyleyen Emre Bozkurt Cumhuriyet Halk Partisinin yerel seçimlerden başarıyla çıkacağını kaydetti.

CHP ÖRGÜTÜNDEN TAM DESTEK!

Küçükkuyu’da belediye başkanlığı yarışında bir aday adayı daha çıkması CHP örgütünde heyecan yarattı. Örgütün ileri gelen bazı isimlerinden de tam destek alan Emre Bozkurt ‘un adaylığı, CHP üyelerinde “gücümüze güç kattı” yorumuyla karşılandı.

Küçükkuyu ‘nun haklı gururu Emre Bozkurt basına yaptığı açıklamada “Sosyal demokrat belediyecilik anlayışıyla yetkiyi ve sözü halka vererek, herkesi kucaklayacağımı, halkla birlikte ve hakça yöneteceğimi taahhüd ediyorum “ dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Caddebostan iftarları gelenekselleşti
Caddebostan iftarları gelenekselleşti
Güvenli liposuction nasıl yapılır? İşte püf noktaları...
Güvenli liposuction nasıl yapılır? İşte püf noktaları...