’Ebru Şallı neden hep poposunu gösteriyor?’

'Ebru Şallı neden hep poposunu gösteriyor?'

Uğur Akkuş'la 10 yıllık evliliği, o dönemki eşinin eski manken Ebru Şallı'yla birlikteliği nedeniyle biten Gonca Akkuş, '2.Sayfa' programına konuk oldu! Akkuş bomba açıklamalar yaptı.

27 Temmuz 2018 - 18:05

İş adamı Uğur Akkuş'un eski eşi Gonca Akkuş, '2. Sayfa' programına konuk oldu. Akkuş, biten evliliği hakkında ve yaşadığı süreçle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

O açıklamalardan satırbaşları şöyle:

ACILARIMI DİBİNE KADAR YAŞADIM

"Şu an artık çok iyiyim. Acılarımı dibine kadar yaşadım, yaram kapandı. Bu sürede çok ağladım ailem yanımdaydı. En çok canımı yakan 8 ay çocuklarımdan ayrı kalmak oldu. 1 kez telefondan konuştum 'anne anne' diye o kadar bağırdılar ki. Ne yapabiliriz, çocukları nasıl alabiliriz diye düşündüm."

3 AY TEDAVİ GÖRDÜM

"Bir avukat mahkemeye gidip diyor ki, 'Gonca Akkuş olay çıkardı, psikolojisi bozuk.' Mahkemeden 'tedavi olsun' kararı çıkıyor ve çocuklarım bu yüzden benden kaçırılıyor .Hakim benim için 'gitsin tedavi olsun' demiş. Çocuklarım benden bu yüzden gitti. 3 ay boyunca Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nde tedavi gördüm. 3 ay boyunca çok zor bir süreç yaşadım. Düşünsenize sağlıklısınız çocuklarınıza kavuşmak için ruh hastanesinde yatıyorsunuz. Beni en çok zora sokan şey Amatem'e göndermeleri oldu. İdrar tahlili için bir odaya aldılar beni ve bir kadın sürekli başımda durdu ve çok kötü oldum."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Herkes 'ekonomik kriz' derken o ezber bozdu!
Herkes 'ekonomik kriz' derken o ezber bozdu!
'Türkiye'de yabancı kadın mahkumlara fuhuş yaptırıyorlar'
'Türkiye'de yabancı kadın mahkumlara fuhuş yaptırıyorlar'