Fatih Terim’den yerli futbolculara ’dolar güvencesi’

Fatih Terim'den yerli futbolculara 'dolar güvencesi'

Fatih Terim, TL'ye dönecek yerli futbolcularla toplantı yaptı, bu konuya takılmadan işlerine odaklanmaları gerektiğini söyledi.

14 Ekim 2018 - 15:03

Oyuncularından lige ve Şampiyonlar Ligi'ne odaklanmalarını isteyen Fatih Terim, kulüple yaptığı ön görüşmede öğrencileri lehine olumlu söz aldı.

Kendisi de aynı sorun ile karşı karşıya kalan Fatih Terim, "Hakkınızı yedirmeyeceğim" diye garanti verdi.

TERİM'DEN GÜVENCE!

Dövizle yapılan sözleşmelerin Türk Lirası'na dönecek olmasından dolayı futbolcuların kafasında soru işaretleri bulunurken, öğrencilerine ilk garantiyi veren isim de yine Fatih Terim oldu.

Türk parasının korunmasıyla ilgili alınan karar sonrasında, yerli teknik adam ve futbolcuların sözleşmelerinin Türk Lirası cinsinden yapılacak olmasının dert edilmemesini isteyen Terim, yerli oyuncularla konu hakkında toplantı yaptı.

Tecrübeli teknik adam, konuştuğu futbolcularına, "Hakkınızı yedirmeyeceğim" diye güvence verdi.

KONSANTRASYON!

Terim'in bu ifadesi, oyuncuların olası kayıplarının bir şekilde telafi edileceği şeklinde yorumlandı.Fatih Terim'in, kulüp yönetimiyle bu konuda bir görüşme yaptığı, bunun ardından futbolcularla görüşerek garanti verdiği ileri sürüldü.

Terim'in, futbolcuların motivasyonunun bozulmasını istemediği, sadece lige ve Avrupa'ya konsantre olarak başarının devam etmesini amaçladığı belirtildi.

YÖNETİM ARKALARINDA!

Galatasaray'da kur düzenlemesiyle beraber Selçuk İnan, Serdar Aziz, Eren Derdiyok, Ahmet Çalık, Ömer Bayram ve Sinan Gümüş'ün ortaya koyacağı tavır merak konusuydu.

Terim'in bu çakışıyla beraber sözleşmeleri TL'ye çevrilecek futbolcular, kulüp sayesinde zarar etmeyecek.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Herkes 'ekonomik kriz' derken o ezber bozdu!
Herkes 'ekonomik kriz' derken o ezber bozdu!
'Türkiye'de yabancı kadın mahkumlara fuhuş yaptırıyorlar'
'Türkiye'de yabancı kadın mahkumlara fuhuş yaptırıyorlar'