Koç: Modern sanayi sitesini hayata geçireceğiz

Koç: Modern sanayi sitesini hayata geçireceğiz

Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) Mezitli Belediye Başkan Aday Adayı Sinan Koç, kuracakları yeni sanayi sitesi ile ilçeyi ses ve görüntü kirliliğinden kurtarmayı hedeflediklerini belirterek, “Mezitli ilçemizde ciddi anlamda eksikliği hissedilen küçük ve orta ölçekli sanayi sitesi için gerekli altyapı çalışmalarını yaparak,  geleceğe dönük bir proje olan modern sanayi sitesini hayata geçireceğiz” dedi.

16 Aralık 2018 - 16:49

CHP’li Sinan Koç, yerel seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. İlçedeki sanayi esnafı ile bir araya gelen  Koç, esnafın sorun ve taleplerini dinleyerek, onlara  yeni sanayi sitesi yapımının  sözünü verdi. Sanayi sitesinin ilçede ciddi anlamada eksikliğini hissettiğini belirten Koç, “Mezitli ilçemizde ciddi anlamda eksikliği hissedilen küçük ve orta ölçekli sanayi sitesi için gerekli altyapı çalışmalarını yaparak, geleceğe dönük bir proje olan sanayi sitesini hayata geçireceğiz. İlçede yapacağımız yeni sanayi sitesi ile ilçeyi ses ve görüntü kirliliğinden kurtarmayı hedefliyoruz. Davultepe’nin kuzeyinde 400 işyeri kapasiteli olacak sanayi sitesinin yanından oto galericiler sitesi  ve soğuk hava deposu merkezi faaliyet gösterecek” ifadelerini kullandı.

“ESKİ DÜKKANLAR SANAYİ İÇİN ELVERİŞSİZ”

İlçedeki dükkanların elverişsiz olması esnaflara büyük bir sorun oluşturduğunu söyleyen  Koç, sözlerine şu şekilde devam etti; “Dükkanların, küçük , eski ve sanayi için elverişsiz olması esnaflarımız için büyük sorun oluşturmaktadır.Merkezdeki dükkanların dağınık olması vatandaşların da işlerini zorlaştırıyor.Yeni sanayi sitesi tamamladıktan sonra ilçe merkezdeki tüm sanayi, dükkanlarını burada toplayacağız.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kırmadan, dökmeden kamera ile su kaçağı tespiti
Kırmadan, dökmeden kamera ile su kaçağı tespiti
Muharrem İnce'ye CHP'li iş insanından bomba cevap
Muharrem İnce'ye CHP'li iş insanından bomba cevap