Selçuklu Kongre Merkezi tanıtıldı

Selçuklu Kongre Merkezi tanıtıldı

Selçuklu Belediyesi tarafından Konya'ya kazandırılan Selçuklu Kongre Merkezi, kongre ve turizm sektörü temsilcilerini buluşturan ACE of MICE Exhibition by Turkish Airlines fuarında tanıtıldı. 

01 Mart 2019 - 20:16

Türkiye’nin ilk ve tek, dünyanın ise en büyük üçüncü kongre, toplantı ve etkinlik fuarı olan ACE of M.I.C.E. Exhibition by Turkish Airlines, bu yıl 6’ncı kez kongre, toplantı ve etkinlik sektörünü bir araya getirerek, İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.

41 ÜLKEDEN 245 MİCE ACENTASININ KATILDIĞI FUARDA KONYA TANITILDI

Toplantı, konferans ve fuar endüstrisinin bir araya geldiği fuara bu yıl 41 ülkeden 254 acenta katılırken, Selçuklu Kongre Merkezi tüm detaylarıyla tanıtılma şansı buldu.

Açıldığı günden bu yana birçok organizasyona ev sahipliği yapan Anadolu’ nun en büyük ve Türkiye’nin en kapsamlı etkinlik merkezi olan SKM, bu yıl 6'ncısı düzenlenen kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün buluşma noktası "Ace of M.I.C.E." fuarında, Anadolu’ya sağladığı katma değerin yanı sıra, kongre ve etkinlik başarısını, gelecek hedeflerini sektörün profesyonellerine tanıttı. 

Dünyanın dört bir yanından gelen MICE profesyonellerini aynı çatı altında buluşturan fuarda;  Konya şehrinin, MICE sektöründe istenilen ivmeyi yakalaması ve uluslararası ses getirecek organizasyonların Selçuklu Kongre Merkezi’ nde gerçekleştirilmesi adına yoğun girişimlerde bulunduklarını anlatan Selçuklu Kongre Merkezi Satış Direktörü Fatih Kocagüzel, ‘‘Alanında böylesi büyük bir fuara katılarak hem Türkiye hem de dünyadan en son trendlerini takip etmek çok önemli. MICE alanında Konya’ ya kazandırılması gereken birçok proje var. ’’ dedi. 
Kocagüzel, sektörün öncüleri ile birlikte business to business denilen ikili görüşmeler yaparak ulaşım, konaklama, tarih ve kültür yönünden çok güçlü olan Konya’nın ve SKM’nin avantajlarını anlatarak 2020 ve özellikle de 2021 yıllarına ciddi işler görüştüklerini müjdeledi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kırmadan, dökmeden kamera ile su kaçağı tespiti
Kırmadan, dökmeden kamera ile su kaçağı tespiti
Muharrem İnce'ye CHP'li iş insanından bomba cevap
Muharrem İnce'ye CHP'li iş insanından bomba cevap