Şişli halkı belediye başkan adayı için sokağa çıkıyor

Şişli halkı belediye başkan adayı için sokağa çıkıyor

CHP'nin Şişli Belediye Başkan Adaylığı için Beşiktaş Aday Adayı Fidan Aslan Eroğlu'nu gündeme getirmesi Şişli'de her kesimden tepki ile karşılandı. Şişli Demokrasi Meclisi, CHP'nin Şişli dışından aday göstermesi ile ilgili sokağa çıkp, açıklama yapacak.

31 Ocak 2019 - 16:38

Şişli Demokrasi Meclisi, CHP'nin Şişli dışından 'ithal aday' gösterilmeyi gündemine tepki göstermek için 1 Şubat Cuma günü saat: 13:30'da Şişli Belediyesi önünde bir açıklama yapacak.
Şişli Demokrasi Meclisi'nin "SÖZ SIRASI ŞİŞLİ HALKINDA" başlığı ile yayınladığı davet metni şu şekilde:

31 Mart yerel seçimlerine doğru giderken, özellikle son CHP MYK ve PM toplantılarıyla birlikte kimin belediye başkan adayı olacağına ilişkin tartışma ve spekülasyonlarla Türkiye’nin gündemine oturan ve üzerinde fırtınalar estirilen Şişli’de, söz söyleme sırası Şişli halkına geldi.
Şişli’nin sakinleri ve sahipleri olarak, “Nasıl Bir Şişli”, “Nasıl Bir Belediyecilik”, “Nasıl Bir Başkan” ve “Nasıl Bir Yönetim Anlayışı” istediğimizi bir basın açıklamasıyla kamuoyuyla paylaşıyoruz. 
Şişli halkının sesinin, yerel yönetime yönelik beklenti ve taleplerinin tüm siyasi partilere, karar vericilere ve kamuoyuna ulaştırılması amacıyla düzenlediğimiz basın açıklamasına katılımınızdan memnuniyet duyacağız. 


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kırmadan, dökmeden kamera ile su kaçağı tespiti
Kırmadan, dökmeden kamera ile su kaçağı tespiti
Muharrem İnce'ye CHP'li iş insanından bomba cevap
Muharrem İnce'ye CHP'li iş insanından bomba cevap