7 isim arasından aday gösterildi, bakın ilk işi ne oldu?

7 isim arasından aday gösterildi, bakın ilk işi ne oldu?

CHP'nin merakla beklenen Edremit Belediye Başkan Adayı 16 Ocak'taki MYK toplantısının ardından Parti Meclisi'nde açıklanmış ve Selman Hasan Arslan aday gösterildi. CHP Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan, kendisi haricinde belediye başkanlığına aday adayı olan Yurt Yıldırım, Nevin Sayman ve Hasan Özpolat'ı ziyaret etti.

30 Ocak 2019 - 17:26

Adaylığının kesinleşmesinin ardından kampanya çalışmalarına başlayan Selman Hasan Arslan, ilk olarak kendisi haricinde aday adayı olan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka'yı makamında ziyaret etti. Arslan daha sonra diğer aday adaylarından Yurt Yıldırım, Nevin Sayman ve Hasan Özpolat'a da ziyaretlerde bulundu.

'PROBLEM YAŞANMADI'

Ziyaretler sonrası açıklama yapan CHP Edremit Belediye Başkan Adayı Selman Hasan Arslan, şöyle konuştu; "CHP'de parti içi yarışlar her zaman olmuştur ve olacaktır. Bu yarışta ben özellikle şunu belirtmek istiyorum, bütün aday adayları birbirlerine son derece saygılı bir şekilde bu süreci götürdüler. Bazı şer odaklarının istediği gibi, parti içerisinde herhangi bir problem yaşanmadı.

'7 DEĞİL 17 TANE DE ADAY ADAYI OLABİLİRDİ'

Zaten bu süreçler de gayet doğal süreçler. Yani 7 değil de 17 tane de aday adayı olabilirdi ama neticede 1 kişi aday gösterilecekti. Eğer bu kişi ben olmasaydım, aday gösterilen arkadaşımızın yedi gün 24 saat hizmetinde olurdum. Bunu çok net ifade etmek isterim. Şuanda da aday adayı olan arkadaşlarımızın desteklerini açıklamaları beni son derece mutlu etmiştir. Altını özellikle çizerek bunu belirtmek istiyorum. Ülkemizin içerisinde geçtiği bu süreçte ayrı gayrı olmamızın kimseye bir faydası olmaz. Bu yarış hizmet yarışı. Ben tekrar tüm aday adayı arkadaşlarımıza nezaketleri ve destekleri için teşekkürlerimi sunuyorum. 31 Mart gecesi Edremit Cumhuriyet Meydanı'nda yine hep beraber el ele omuz omuza olacağız." dedi.

2 İSMİ DAHA ZİYARET EDECEK

Başkan Adayı Arslan, diğer aday adayları Mahmut Ceylan ve Adnan İnci'yi de önümüzdeki günlerde ziyaret edeceğini belirtti. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüsten annesini kaybeden iş insanı Üzeyir Engin'den 'aşısını olana arsa' kampanyası...
Koronavirüsten annesini kaybeden iş insanı Üzeyir Engin'den...
Eylem yapan 4 işçi hakkında Şişli Belediyesi'nden açıklama: Biri tacizden, biri disiplinsizlikten, diğer ikisi de emeklilikten...
Eylem yapan 4 işçi hakkında Şişli Belediyesi'nden açıklama:...