Abdüllatif Şener’den Nagehan Alçı’ya yalanlama geldi

Abdüllatif Şener'den Nagehan Alçı'ya yalanlama geldi

CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, haberturk.com yazarı Nagehan Alçı'nın iddialarına cevap verdi.

24 Kasım 2018 - 19:43

PolemikHaber'de yer alan habere göre; CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, haberturk.com yazarı Nagehan Alçı'nın "Abdüllatif Şener'in CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı olabilmek için Abdullah Gül’ün referansı ile CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüğü iddiasıyla ilgili" PolemikHaber'e özel açıklamalarda bulundu. Şener, "Alçı'nın sözleri tamamen hayal ürünü" dedi.

Kulislerde adı CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adaylığı için geçen birkaç isimden biri olan CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener PolemikHaber'e çok özel açıklamalarda bulundu.

"EN GÜZEL 4 RESMİ BEĞENDİM"

Şener,  Twitter'dan kendisini İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olarak tanıtan bir paylaşımı beğenmesiyle ilgili, ''Beğenileri ben sadece takip etmek istediğim bilgileri oradan atıyorum.Toplu çok sayıda fotoğraflar geliyor , orada en güzel 4 resim vardı.Onları beğendim.Özel bir nedeni yok.'' dedi.

Şener herkesin merak ettiği İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile ilgi olarak ise CHP'de adayın parti yönetimi tarafından belirleneceğini söyledi.

'NAGEHAN ALÇI'NIN SÖZLERİ HAYAL ÜRÜNÜ'

Abdüllatif Şener, habertürk.com yazarı Nagehan Alçı'nın ''Abdulah Gül'' iddialarına şu yanıtı verdi:

''Nagehan Alçı'nın sözleri tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklikle bir alakası yoktur.''

NAGEHAN ALÇI YAZISINDA NE DEMİŞTİ?

Nagehan Alçı, bugünkü yazısında Aldüllatif Şener'in Abdullah Gül’ün referansı ile geldiğini, CHP’nin İstanbul adayı olursa çeşitli cemaat ve tarikatlar de dahil geniş bir kitleden oy alabileceğini söylediğini iddia etmişti.

Nagehan Alçı'nın yazısından ilgili kısım şu şekilde: 

Bundan yaklaşık 10 gün önce Abdüllatif Şener, Kemal Kılıçdaroğlu’na gitti. Abdullah Gül’ün referansı ile geldiğini, CHP’nin İstanbul adayı olursa çeşitli cemaat ve tarikatlar de dahil geniş bir kitleden oy alabileceğini söyledi.

Kemal Bey’in, Şener’i dinlemekle yetindiği, herhangi bir şey söylemediği bilgisini aldım. Zaten Kılıçdaroğlu’nun kapısı açık oluyor, dinliyor ama fazla yorum yapmıyor.

Peki Şener’i aday yapar mı? Buna dair bir işaret henüz yok. Hiçbir kaynaktan bu yönde bir bilgi almadım. Ancak parti buna sıcak bakmıyor, tabanda da karşılığı yok. Kişisel tahminimi soracak olursanız: Zannetmiyorum.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP'li belediye Kadir Gecesi, Kur'an dağıttı
CHP'li belediye Kadir Gecesi, Kur'an dağıttı
Türk iş kadınları Çırağan Sarayı'nda buluştu
Türk iş kadınları Çırağan Sarayı'nda buluştu