AK Parti’nin en çalışkan aday adayı

AK Parti'nin en çalışkan aday adayı

Balıkesir Sındırgı'da AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı olan Elvan Bahar Göktepe, söyledikleri, yaptıkları, çalışmaları ve projeleri ile fark yaratıyor.

17 Ocak 2019 - 23:08

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 31 Mart Yerel Seçimleri'nden kadın adayların önemi değinmesi ile AK Parti'de kadın aday adaylarının sayısı da arttı. Balıkesir Sındırgı'da ilk aday adaylığını açıklayan isimlerden olan Elvan Bahar Göktepe Gazete Doğan'a konuştu.

ADAY GİBİ ÇALIŞTI

Yaklaşık iki aydır aday adaylığı sürecinde bütün Sındırgı'yı karış karış 74 mahallesini dur durak dinlemeden karış karış gezdiğini belirten Göktepe, bu süre zarfında sosyal proje gerçekleştirip çocuk ve yaşlılarla özel ilgilendiğini söyledi.

TEK TEK RAPORLADI

Sındırgı'nın mahallelerini karış karış gezerek sorunları, ihtiyaçları yerinde gördüğünü, ekibi ile tek tek rapor aldığını ifade ederek,"Ben aday gösterilirsem benim ve ekibimin bu raporlar işimize yarayacak. Lakin başka bir aday arkadaşım da seçilirse yaptığm çalışmaları onunla paylaşacağım. Sanki ben adaymışım gibi aday gösterilen arkadaşıma her türlü desteği vereceğim" dedi.

Göktepe şunları söyledi:

Benim ve partim nazarında ben değil biz kavramı hakimdir. Hizmeti en güzel ve layıkıyla yapacak olana Rabbim önce adaylık, sonra da başkanlık nasip etsin.

'GÖKTEPE BAŞKAN OLMALI'

Bölgede eğitimci bir anne ve babanın çocuğu olarak yörede yetişmesi, belediyede hemen hemen her kademede görev alması, sivil toplum kuruluşlarında yıllarca Sındırlı halkına hizmet etmesi, ödüllü projelere imza atması ve yazarlığı ile diğer aday adaylarının bir adım ötesinde olan Göktepe'den başta Sındırgı halkı olmak üzere yetiştirdiği öğrenciler, eğitim camiası, belediye personeli kendisinden övgü ile bahsederek "Göktepe başkan olmalı" diyor.

İLK KADIN BELEDİYE BAŞKANI OLACAK

Sındırgı halkı Göktepe'nin aday olması durumunda Sındırgı'da tarih yazacağını söylüyor. Sındırgı eğer partisi tarafından aday gösterilir ve seçilirse Sındırgı'nın ilk kadın belediye başkanı olacak. Sındırgılı kadınlar parti ayrımı gözetmeksizin Göktepe'ye tam destek veriyor.

EŞİNDEN TAM DESTEK

Evli ve 2 çocuk sahibi olan Göktepe'nin eşi de yörede herkes tarafından tanınan, sevilen diş hekimi Mesut Göktepe.

Mesut Göktepe eşine sonuna kadar güvendiğini eğer aday gösterilip, başkan seçilirse eşinin Sındırgı'ya çok büyük hizmetlerde bulunacağını söylüyor.

PROJELERİ İLE FARK YARATIYOR

Projelerini sorduğumuz Göktepe şu açıklamayı yaptı:

Oteller bölgesi yapacağız. Termal Turizmle yerli ve yabancı turistleri ilçemizde en iyi şekilde ağırlayacağız. Sındırgı'yı gurme ilçesi yapacağız. Sındırgı'yı gastronomi ile ilgili projelerle yöresel kıyafet ve yemeklerimizle yurtiçinde ve yurtdışında tanıtacağız. Sındırgı'yı ileri taşıyıp, panayır yerine fuar yapacağız. Kapalı çarşı ile esnafımıza konfor sağlayacağız. Yaşlılarımıza, büyüklerimize her türlü maddi manevi vererek onlara rehabilitasyon merkezleri, kaliteli yaşam alanları sağlayacağız.

Çocuk ve gençlerimiz için yüzme havuzları, tenis kortları yapacağız. Okullarımıza her türlü desteği vereceğiz. Kurumlar arası protokollerle eğitim kalitesini arttıracağız. Üniverstinin kültür yaşamını destekleyeceğiz. Kültür, sanat ve spor alanlarında fark yaratıp marka şehir olacağız.

Organize sanayi adımımız olacak ve yeni iş sahaları açacağız.

Mahalle konakları ve millet bahçeleri yapacağız. Temiz huzurlu birbirine saygılı gelenek ve göreneklerine bağlı, gönülleri fetheden bir belediyecilik anlayışıyla sayın Cumhurbaşkanımızın istediği kriterde bir belediye ve başkan olmak için 24 saat çalışmak prensibimiz olacak. Tabiki Allah bizlere kısmet ederse...


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
British American Tobacco 195.8 milyon dolarla sektöründe ihracat lideri...
British American Tobacco 195.8 milyon dolarla sektöründe ihracat...
Koronavirüsten annesini kaybeden iş insanı Üzeyir Engin'den 'aşısını olana arsa' kampanyası...
Koronavirüsten annesini kaybeden iş insanı Üzeyir Engin'den...