Barbaros Şansal’dan bomba Mustafa Sarıgül imaları

Barbaros Şansal'dan bomba Mustafa Sarıgül imaları

Ünlü modacı Barbaros Şansal, CHP'den aday yapılmayacağının öğrenince istifa edip DSP'nin Şişli Belediye Başkan Adayı olan Mustafa Sarıgül hakkında Twitter'dan bomba paylaşım ve yorumlarda bulundu.

11 Mart 2019 - 20:38

"Ben DSP de yetkili olsan Mustafa Sarıgül’ün adaylığını derhal iptal ederdim. Seçilmesi halinde Şişli’yi Akepeye transfer edeceğine inanıyorum. Neden mi? O bende kalsın!!!" diyen Barbaros Şansal takipçilerinden gelen soruları da cevapladı.

"Muhakkak birşeyler duymuşsunuzdur ama bence kazanırsa ilk yapacağı dsp nin başkanlığı için ayak oyunlarına başlayacaktır" diye yazan takipçisine Şansal; "Hiç heveslenmesin İMÇ kasetçiler çarşısı koleksiyonu döker ortaya!" cevabını verdi.


"Çok iddialısınız mösyo demekki kaynak baya sağlam" yazan takipçisine de, "Maçka’daki arsaya yoksa nasıl yeni bina dikecek ? Bkz Nazem Apt yanı İzmir Palas bahçesi bitişiği!!!" şeklinde cevap verdi.

Şansal, "Zira hiç haz etmem kendilerinden. Ama sebebini de merak etmedim değil barbicim" diyen takipçisine de "Mevhibe Loğoluna sorunuz, hep onların sofrasında"  diye yazdı.

İşte diğer kullanıcalarına verdiği cevaplar:

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP'li belediye Kadir Gecesi, Kur'an dağıttı
CHP'li belediye Kadir Gecesi, Kur'an dağıttı
Türk iş kadınları Çırağan Sarayı'nda buluştu
Türk iş kadınları Çırağan Sarayı'nda buluştu