Bülent Ecevit’in DSP’sinden o ilçede CHP kararı...

Bülent Ecevit'in DSP'sinden o ilçede CHP kararı...

DSP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Akma, CHP edremit Belediye Başkan Adayı Hasan Arslan ile ortak seçim çalışması yaptı. Akma, Edremit'te Arslan'a destek vereceklerini söyledi.

12 Şubat 2019 - 17:27

Türkiye genelinde birçok yerde 31 Mart Seçimleri için aday çıkaran ve çıkarmaya da 19 Şubat'a kadar devam edecek olan DSP, Balıkesir'in en büyük ilçelerinden biri olan, birçok ilden nüfusu fazla olan Edremit'te CHP'nin adayını destekleme kararı aldı.

CHP edremit Belediye Başkan Adayı Hasan Arslan ve DSP Balıkesir İl Başkanı Mehmet Akma ile Edremit'teki DSP'lilerle bir araya geldi. Arslan, "DSP ile Edremit'te kol kolayız, hiçbir ayrışma yok" dedi.

Arslan şöyle devam etti:

DSP Balıkesir İl Başkanı Sayın Mehmet Akma ve DSP örgütlerine güçlü destekleri için şahsım ve ekibim adına yürekten teşekkür ediyorum. Karaoğlan Bülent Ecevit’in siyasi ilkeri ışığında Edremit’te CHP ve DSP örgütlerinin bir bütünlük içerisinde hareket edeceğini görmekten ayrıca memnuniyet duyduğumu da altını çizerek belirtmek istiyorum. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüsten annesini kaybeden iş insanı Üzeyir Engin'den 'aşısını olana arsa' kampanyası...
Koronavirüsten annesini kaybeden iş insanı Üzeyir Engin'den...
Eylem yapan 4 işçi hakkında Şişli Belediyesi'nden açıklama: Biri tacizden, biri disiplinsizlikten, diğer ikisi de emeklilikten...
Eylem yapan 4 işçi hakkında Şişli Belediyesi'nden açıklama:...