Kaddıköy’de çöpten çıkan kesik bacak cinayetinde yeni...

Kaddıköy'de çöpten çıkan kesik bacak cinayetinde yeni gelişme

İstanbul Kadıköy’de, Zeamet Sokak'ta bir çöp konteynerinde bacakları bulunan Rıfat Rıza Öztürk’ün bedeninin bir parçası da Beykoz’da bulundu. Amcası Rıfat Rıza Öztürk’ü öldürdükten sonra parçalara ayırarak çeşitli yerlere atan yeğen Fahrettin Öztürk’ün emniyetteki sorgusu sürüyor.

27 Şubat 2019 - 13:02 - Güncelleme: 28 Şubat 2019 - 11:55

Rıfat Rıza Öztürk yeğeni Fahrettin Öztürk tarafından Başakşehir'de öldürüldükten sonra parçalara ayrılmıştı. Fahrettin Öztürk amcası Rıfat Rıza Öztürk'ün parçalarını bir çuvala koyup İstanbul'un çeşitli yerine attı. Kadıköy, Acıbadem Mahallesi Zeamet Sokak’ta bir çöp konteynerinde bulunan bacaklardan yola çıkan polis, Fahrettin Öztürk'ü ve olayla bağlantılı 3 arkadaşını gözaltına aldı.

Emniyette yapılan sorgulamalarda Fahrettin Öztürk cinayeti itiraf ederek diğer parçaların yerini söyledi. Fahrettin Öztürk'ün Beykoz'da belirttiği yere giden ekipler Rıfat Rıza Öztürk'ün bedeninin gövde kısmını da buldu. Bulunan parça incelemeye alırken, diğer parçaların da bulunmasına yönelik çalışmalar sürüyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüsten annesini kaybeden iş insanı Üzeyir Engin'den 'aşısını olana arsa' kampanyası...
Koronavirüsten annesini kaybeden iş insanı Üzeyir Engin'den...
Eylem yapan 4 işçi hakkında Şişli Belediyesi'nden açıklama: Biri tacizden, biri disiplinsizlikten, diğer ikisi de emeklilikten...
Eylem yapan 4 işçi hakkında Şişli Belediyesi'nden açıklama:...