Kılıçdaroğlu: Tek tek hepimizin sorumluluğu var

Kılıçdaroğlu: Tek tek hepimizin sorumluluğu var

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya'da konuştu. Kılıçdaroğlu, CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek'in "bir görevi daha var" diyerek, kent ile kırsal arasındaki ekonomik dengeyi kurması gerektiğini belirtti

10 Mart 2019 - 14:09

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, " Antalya'yı yönetmenin keyfi var, ama Antalya'yı yönetmenin de bir sorumluluğu var" diyerek, belediye başkan adaylarından iki konuda hassasiyet göstermelerini istedi. 

Kılıçdaroğlu, Antalya Konyaaltı'nda seçmenlerle buluştu.

Kılıçdaroğlu, "Antalya'yı yönetmenin keyfi var, ama Antalya'yı yönetmenin de bir sorumluluğu var" dedi. "Tek tek hepimizin sorumluluğu var" diyen Kılıçdaroğlu, Antalya'nın ve Türkiye'nin yaşadığı sorunları anlatmanın gerektiğini vurguladı. 

CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Muhittin Böcek'in "bir görevi daha var" diyen Kılıçdaroğlu, kent ile kırsal arasındaki ekonomik dengeyi kurması gerektiğini belirtti. CHP lideri, İzmir, Tekirdağ ve Aydın'ı örnek göstererek kırsal kesimin kalkınırken, şehirde temel yiyecek ürünlerinin ucuz fiyata satıldığını vurguladı.

"Belediye başkan adaylarından iki şey istiyorum" diyen Kemal Kılıçdaroğlu, "Herkesi kucaklayacaksınız, herkese eşit davranacaksınız" dedi. CHP lideri, "Yaptığınız bütün harcamaların hesabını millete vereceksiniz" diye konuştu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ela Deniz için İstanbul Valiliği'nden izin çıktı: Umut olalım...
Ela Deniz için İstanbul Valiliği'nden izin çıktı: Umut...
CHP'li belediye Kadir Gecesi, Kur'an dağıttı
CHP'li belediye Kadir Gecesi, Kur'an dağıttı